Duikintroductie met Rebel Diving groot succes

Op zaterdag 23 augustus stond Bosbad Vledder in het teken van een bijzondere activiteit: een duikintroductie verzorgd door Rebel Diving. Enthousiaste deelnemers kregen de kans om te ervaren hoe het is om onder water te ademen met een echte ademautomaat en perslucht.

Voor velen was het best spannend, maar al snel overheerste het plezier. Van jong tot oud deden bezoekers mee en genoten ze van deze unieke ervaring. Naast het leren ademen onder water, konden deelnemers ook langer onder water blijven en met speciale speeltjes spelenderwijs wennen aan de duikuitrusting.

De middag leverde veel blije gezichten op en was een groot succes. Bosbad Vledder kijkt met trots terug op deze geslaagde samenwerking met Rebel Diving.

Dagkaart

Bestel jouw dagkaart online

 

Abonnement

Bestel jouw abonnement online